بتاز – نصب سریع

نصب سریع

پوسته مگانو دارای یک بسته نصب سریع جهت سهولت آشنایی با پوسته و قابلیت های آن است. قبل از هرچیز لازم است بدانید استفاده از این نسخه صرفا جهت آشنایی با پوسته توصیه می شود. لذا نصب و استفاده روزمره و استفاده به عنوان سایت اصلی، به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی به دلیل مسائل امنیتی توصیه نمی شود.

جهت نصب سریع پوسته مگانو، مراحل زیر را دنبال نمایید.

۱- ابتدا فایل فشرده خریداری شده از ژاکت را دانلود و در کامپیوتر از حالت فشرده خارج نمایید.

۲- به پنل مدیریت هاست مراجعه نمایید و ابتدا یک پایگاه داده جدید با یک نام کاربری و کلمه عبور ایجاد نمایید.

۳- سپس به File Manager هاست و پوشه محل نصب نسخه نصب سریع مراجعه کنید. این پوشه باید خالی و بدون هیچگونه فایل یا پوشه دیگری باشد.

۴- در این مرحله فایل های archive.zip و installer.php را از پوشه فایل های پوسته (مرحله ۱) و زیر پوشه Easy Installer، در پوشه مرحله ۳ آپلود کنید.

۵- پس از آپلود شدن دو فایل archive.zip و installer.php، در مرورگر کامپیوتر فایل installer.php را فراخوانی کنید:

http://www.your-site.com/folder/installer.php

۶- در این مرحله یک صفحه مانند تصویر زیر نمایش داده خواهد شد:

در این صفحه، در فیلد Name نام پایگاه داده ای که در مرحله ۲ ایجاد نموده اید را وارد کنید. در فیلدهای User و Password نیز به ترتیب نام کاربری و کلمه عبور پایگاه داده ایجاد شده را وارد نمایید. سپس روی کلید “Test Connection” کلیک نمایید. در صورتی که پایگاه داده به درستی ایجاد شده باشد و نام کاربری و کلمه عبور تایید شود، پیغام اتصال موفق به پایگاه داده نمایش داده می شود.

۷- در این مرحله روی کلید “Run Deployment” کلیک کنید.

۸- در صورتی که مشکلی در نصب وجود نداشته باشد، یک صفحه جهت تایید اطلاعات بسته نصبی نمایش داده خواهد شد. این صفحه را بدون تغییر تایید نمایید.

۹- در این مرحله، بسته نصب سریع نصب شده اما جهت استفاده لازم است اطلاعات و فایل های مربوط به نصب را حذف نمایید. بدین منظور با نام کاربری megano و کلمه عبور megano123، به پنل مدیریت وردپرس وارد شود.

۱۰- پس از باز شدن صفحه مدیریت، از منوی سمت راست به مسیر “Duplicator > Tools” مراجعه کنید.

۱۱- در صفحه Tools روی تب “Cleanup” کلیک کنید.

۱۲- در این مرحله ابتدا روی کلید “Remove Installation Files” و پس از نمایش پیام تایید، روی کلید “Clear Build Cache” کلیک نمایید.

۱۳- به مسیر “تنظیمات > پیوندهای یکتا” مراجعه کرده و روی کلید “ذخیره‌ی تغییرات” کلیک کنید.

نسخه نصب سریع نصب شده و قابل استفاده است.

تذکر مهم:

استفاده این نسخه صرفا جهت آشنایی با پوسته توصیه می شود. لذا نصب و استفاده روزمره و استفاده به عنوان سایت اصلی، به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی به دلیل مسائل امنیتی توصیه نمی شود.

ایرانووب، هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات پیش آمده و سوء استفاده های احتمالی نخواهد داشت.